Przejdź do treści
Page Loader
Czcionka: A A A
Kontrast: A A A A X

Wystawa prac Lecha Majewskiego w Galerii Saskiej

Wystawa

29 Lutego Sobota
12:00
Galeria Saska
  • wstęp wolny

Zapraszamy na spotkanie z wybitnym grafikiem i plakacistą Lechem Majewskim, uważanym za jednego z twórców i opiekunów Międzynarodowego Biennale Plakatu w Warszawie.

Lech Majewski specjalizuje się w grafice wydawniczej i reklamowej, projektuje książki w Polsce i Niemczech, zajmuje się również tworzeniem ilustracji literatury dziecięcej. Najdłużej jednak jest związany z formą plakatu. Prace Lecha Majewskiego są prezentowane na całym świecie, a artysta jest laureatem wielu nagród i wyróżnień m.in. jest Doctorem Honoris Causa Uniwersytetu J.E. Purkyne w Usti nad Łabą w Czechach oraz laureatem Ladislav Sutnar Prize Uniwersytetu West Bohemia w Pilznie.

Zapraszamy na wystawę wybranych plakatów Lecha Majewskiego, którą będzie można obejrzeć na ogrodzeniu Ogrodu Saskiego od 29.02.2020 r. Wernisaż i spotkanie z autorem: 29.02.2020 r. 12:00 Miejsce: Sala kinowa - 1, Centrum Spotkania Kultur w Lublinie Wystawa: ogrodzenie Ogrodu Saskiego Wystawa dostępna do 29.05.2020 r. Wstęp wolny Wystawa została zrealizowana dzięki wsparciu Urzędu Miasta Lublin

Wernisaż i spotkanie z autorem: 29.02.2020 r. 12:00

Miejsce: Sala kinowa - 1, Centrum Spotkania Kultur w Lublinie

Wystawa: ogrodzenie Ogrodu Saskiego

Wystawa dostępna do 26.06.2020 r.

Wstęp wolny

Wystawa została zrealizowana dzięki wsparciu Urzędu Miasta Lublin

Cena biletów

  • wstęp wolny

Miejsce

Galeria Saska