Przejdź do treści
Page Loader
Czcionka: A A A
Kontrast: A A A A X

Robert Janowski śpiewa „Najpiękniejsze melodie”

Koncert

28 Grudnia Piątek
18:00
Sala Operowa
  • 45 zł
  • 60 zł
  • 80 zł

Robert Janowski – człowiek orkiestra, którego projekty dostarczają muzyczną rozkosz nieprzerwanie od lat 80-tych ubiegłego stulecia. Jest kompozytorem, piosenkarzem, autorem tekstów, aktorem, dziennikarzem muzycznym, a także prezenterem telewizyjnym.

28 grudnia 2018 r. w Centrum Spotkania Kultur, Janowski oraz jego zespół zabiorą nas w  podróż do lat 20-tych, 30-tych XX w. Będzie to piękna (rzec można „najpiękniejsza”) muzyczna wędrówka, bo to „Najpiękniejsze melodie”, czyli repertuar z najnowszej płyty, będą wybrzmiewać na deskach Sali Operowej. Usłyszymy stare, znane wszystkim przeboje polskiej muzyki, takie jak: ”Umówiłem się z nią na dziewiątą”, „Już taki jestem zimny drań”, czy „Nigdy więcej” w nowych, świeżych aranżacjach.

Uniwersalne, pełne klasy i stylu teksty nabierają nieodpartego wdzięku przy akompaniamencie orkiestry. Ten 12-osobowy band to mieszanina docenianych w kraju i na świecie talentów, poczynając od uzdolnionego Tomasza Filipczaka na fortepianie, przez dostarczającego swoim basem dreszczy Mirosława Wiśniewskiego, doświadczonego perkusistę Przemysława Kuczyńskiego, młodego i obiecującego gitarzystę Przemysława Świerka, hipnotyzującego trąbką Piotra Ziarkiewicza, duet genialnych saksofonistów Mariusza Mielczarka i Wiesława Wysockiego, wirtuoza puzonu Piotra Rękasa, po czarujące nas na instrumentach smyczkowych kobiety: na skrzypcach Paulinę Mastyło – Fałkiewicz oraz Annę Szalińską – Zaziębło, na altówce Sylwię Mróz – Celuch, czy na wiolonczeli Dorotę Woźniak – Mocarską. Mariaż wszechstronnych artystów sprawia, iż „Najpiękniejsze melodie” to nie tylko wyśpiewane w  sposób ujmujący słowa, a przede wszystkim warstwa muzyczna, wobec której nie sposób przejść obojętnie.

Zapraszamy 28 grudnia, aby w ostatni weekend tego roku dać się zaczarować. Niech „Najpiękniejsze melodie” porwą Was do krainy sentymentu i wzruszeń. Niech ekscytują i hipnotyzują na tyle, by na Sali Operowej CSK prosić o więcej. O więcej niż jedną nutkę.

Po koncercie będzie również możliwość zakupienia najnowszej płyty Roberta Janowskiego pt. „Najpiękniejsze melodie”.

Bilety dostępne w Kasie CSK oraz na bilety.spotkaniakultur.com.

Cena biletów

  • 45 zł
  • 60 zł
  • 80 zł

Miejsce

Sala Operowa

Sala Operowa może pomieścić niemalże 1000 widzów.