Przejdź do treści
Page Loader
Czcionka: A A A
Kontrast: A A A A X

Archiwum wydarzeń

Nowy Jork. Prohibicja - spektakl muzyczny - Zmiana terminu

Początek:
Koniec:

Sto lat temu Nowym Jorkiem rządziły jazz, mafia i prohibicja. Musical Teatru Muzycznego Roma to magiczna podróż do tych niezwykłych czasów.

Prohibicja podzieliła społeczeństwo, a amerykański sen zamieniła w nocny koszmar. To właśnie ten okres nazywany jest narodzinami nowego świata. Na scenie wykonane zostaną autentyczne przeboje z tamtej epoki oraz nowe piosenki, nawiązujące do stylu lat 20.

Zabij to i wyjedź z tego miasta (pokaz specjalny) - VOD Kina CSK

Początek:
Koniec:

Laureat Złotych Lwów dla Najlepszego Filmu na Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni.

Spotkania z artystami - Robert Kuśmirowski

Początek:
Koniec:

Rysumenty 2001-2002, rysunek, Galeria Biała w Lublinie, IWA UMCS Lublin

Narcyz i Złotousty (pokaz specjalny) - VOD Kina CSK

Początek:
Koniec:

Olśniewająca ekranizacja powieści niemieckiego noblisty Hermana Hessego o męskiej przyjaźni i poszukiwaniu drogi do szczęścia. Za kamerą stanął ceniony austriacki reżyser Stefan Ruzowitzky, laureat Oscara z 2008 roku za „Fałszerzy”.

Film łączy w sobie pełną kolorów baśń z ponadczasowym przesłaniem na temat ludzkiego losu.
Rozgrywająca się w średniowieczu historia przyjaźni tytułowych bohaterów pokazuje dwie życiowe postawy. Duchowość zestawia z rozumem, ascezę – z ciekawością świata i pędem do życia pełnego wrażeń.

Sokół z masłem orzechowym (premiera) - VOD Kina CSK

Początek:
Koniec:

Zak jest wyjątkowym chłopakiem i zrobi wszystko, by spełnić swoje niezwykłe marzenie – chce podbić świat amerykańskiego wrestlingu. Na swojej drodze przypadkiem spotyka Tylera, drobnego złodziejaszka o wielkim sercu, który wbrew wszystkiemu i wszystkim decyduje się mu pomóc. Zak i Tyler wyruszają w pełną przygód podróż, która stanie się początkiem prawdziwej przyjaźni.

Kłamstewko (premiera) - VOD Kina CSK

Początek:
Koniec:

Uwielbiany przez widzów i krytyków, jeden z najlepszych filmów – 99% pozytywnych recenzji na Rotten Tomatoes, z nagrodzoną Złotym Globem dla Najlepszej Aktorki rewelacyjną Awkwafiną!

„Kłamstewko” to pełna wdzięku, serca, humoru i wzruszeń komedia o rodzinie, która decyduje się ukryć przed ukochaną babcią informację o jej stanie zdrowia i tłumnie odwiedzić ją, podróżując z odległych stron świata, pod pretekstem absurdalnie wielkiego, hucznego wesela jednego z kuzynów. Humor i nastrój tego kulturowego koktajlu przywołuje wspomnienie kultowego „Między słowami” Sofii Coppoli.

Włoskie wakacje (premiera) - VOD Kina CSK

Początek:
Koniec:

Robert i jego syn Jack przyjeżdżają do Włoch, by jak najszybciej sprzedać rodzinną willę. Okazuje się jednak, że dom wymaga gruntownego remontu, ich przymusowe wakacje potrwają dłużej niż zakładali, a w malowniczej Toskanii... wszystko można zacząć od nowa.

Złodziejaszki (premiera) - VOD Kina CSK

Początek:
Koniec:

Nagrodzone Złotą Palmą w Cannes, nominowane do Oscara® 2019 „Złodziejaszki” to historia trzypokoleniowej ubogiej rodziny żyjącej na przedmieściach Tokio. Utrzymują się z najróżniejszych dorywczych zajęć oraz drobnych kradzieży. I choć ledwo wiążą koniec z końcem, to gdy jednak pewnego dnia w ich życiu pojawia się bezdomna dziewczynka, bez wahania decydują się zapewnić jej dach nad głową. To początek wydarzeń, które odsłonią skrywane tajemnice z rodzinnej przeszłości.