Skip to main content
Page Loader
Czcionka: A A A
Kontrast: A A A A X

Events archive

ESSA-KARIERA – Warsztat samobudżetowania, czyli skąd wziąć kase na działanie

Start
End

Spotkania  Essa-Kariera to z jednej strony oferta, która zakłada zapoznanie uczestników z tworzeniem dokumentów aplikacyjnych, aby łatwiej im było w dorosłym życiu.

Propozycja bazuje na tworzeniu przestrzeni spotkań z osobami zajmującymi się inspirowaniem, doradzaniem, kierunkowaniem młodzieży.

To działanie zapoznające młodzież z pozyskiwaniem środków na działania oraz zapoznawaniem ludzi wykonujących zawody kreatywne.

Warsztat samobudżetowania – skąd brać pieniądze na swoje działania, gdzie szukać dofinansowania na życie i na robienie ciekawych rzeczy.

STORYBOARD OF MY FUTURE LIFE - Warsztaty komiksowe

Start
End

Warsztaty, w ramach których młodzież będzie spotykać ciekawe osoby – przede wszystkim przedstawicieli zawodów kreatywnych, a w ramach działania, uczestnicy będą tworzyć swoje storyboard ich przyszłości.

Będą to zatem zarówno spotkania z artystami, podróżnikami, filmowcami, sportowcami, skejterami, itp., ale również warsztaty z zakresu działań produkcyjnych i plastycznych dotyczących sztuki teatralnej i filmowej.

Zaczynamy od spotkania z lubelskim twórcą, artystą, redaktorem i nauczycielem Maciejem Pałką.

Ikarus Feel - Muzyczna Scena Młodych

Start
End

Repertuar Muzycznej Sceny Młodych wybierany będzie przez młodzież drogą rekomendacji i głosowania. Muzyczna Scena Młodych to zarazem przestrzeń skierowana do młodzieży oraz przestrzeń w ramach której młodzież mogłaby się prezentować.\W maju mocniejsze brzmienia zapewni zespół Ikarus Feel.

Zespół udowadnia, że nie boi się eksperymentować i nie stroni od nietuzinkowych melodii i brzmień, przez co nawet proste w swojej formie utwory zyskują duszę i unikalny klimat.

Andrzej Pągowski | Wajda na nowo | Wernisaż wystawy

Start
End

Kolekcja plakatów Andrzeja Pągowskiego „Wajda na nowo” to 60 nowych plakatów do wszystkich, zarówno fabularnych jak i dokumentalnych filmów reżysera.

Konkurs Wokalny CSK „Śpiewamy marzenia”

Start
End

Rozpoczynamy nabór do Konkursu Wokalnego CSK „Śpiewamy marzenia”.

Serdecznie zapraszamy do udziału w II edycji Konkursu Wokalnego CSK ,,Śpiewamy marzenia’’! Konkurs jest przeznaczony dla dzieci i młodzieży od 6 do 18 roku życia, mieszkających w województwie lubelskim.

19. Millennium Docs Against Gravity w CSK

Start
End
Bardzo miło nam poinformować, że w tym roku do 𝐊𝐢𝐧𝐚 𝐂𝐒𝐊 ponownie zawita

Nic nie jest wieczne (Nothing Lasts Forever) - Millennium Docs Against Gravity

Start
End

„Diament nigdy nie był rzeczą z gruntu prawdziwą. Diament zawsze był kłamstwem na każdym poziomie. Dlatego syntetyczny diament jest kłamstwem na temat kłamstwa” – te słowa Aji Raden, projektantki biżuterii i pisarki, oddają idealnie klimat filmu Jasona Kohna.

Twórcy ruszyli w podróż dookoła świata, poznając głównych graczy diamentowego biznesu w przełomowym dla niego momencie. Świat zalewają syntetyczne diamenty i muszą się z tym zmierzyć wszyscy: od kupujących, przez specjalistów, jubilerów, świat marketingu, po decydentów rynku luksusowych kamieni.

Ray Wilson - Time And Social Distance Tour

Start
End

Drodzy Widzowie,

jest nam niezmiernie przykro poinformować, że jesteśmy zmuszeni przenieść koncert Raya Wilsona w Lublinie, który miał odbyć się 22.03.2022 o godz. 19.00.

Niestety, Ray Wilson nagle zachorował na COVID-19.

W porozumieniu z salą i zespołem muzycznym przygotowaliśmy już nowe terminy wydarzenia:

Lublin: 22.05.2022, Centrum Spotkania Kultur, godz. 19.00

Państwa bilety i miejsca zachowują ważność. Prosimy o wyrozumiałość.