Skip to main content
Page Loader
Czcionka: A A A
Kontrast: A A A A X

Truflarze (premiera)

Film

20 January Thursday
19:00
Sala Kinowa
  • 12/15 zł | Obowiązują karty lojalnościowe Kina CSK

Magiczny, czarujący, pełen ciepła i humoru film o ludziach, którzy znaleźli swój przepis na szczęście – od lat, w lasach włoskiego Piemontu, zbierają razem ze swoimi psami trufle i nie wyobrażają sobie, że mogliby robić cokolwiek innego. Wyprodukowany przez Lucę Guadagnino, reżysera „Tamtych dni, tamtych nocy” wyjątkowy dokument, który zachwycił widzów i krytyków na całym świecie.

Po obejrzeniu tego filmu będziecie chcieli rzucić wszystko i wyjechać do Włoch, aby w piemonckich górach zbierać trufle! Carlo, Enrico, Piero i Sergio mieszkają nieopodal Mediolanu, gdzie od lat razem ze swoimi ukochanymi psami szukają rzadkich i drogich trufli Alba.

Ten niezwykły rarytas jest przedmiotem pożądania ludzi na całym świecie, którzy gotowi są zapłacić za niego niemal każdą cenę. Okazuje się jednak, że w niektórych miejscach nie wszystko jest na sprzedaż. Dla grupy uroczych włoskich staruszków trufle to nie żyła złota, a przepis na szczęście, które każdego dnia odnajdują na nowo na szlakach piemonckich lasów.

Reżyseria: Michael Dweck, Gregory Kershaw
Występują: Piero Botto, Sergio Cauda, Maria Cicciù i inni
Dokumentalny / Włochy, Grecja, USA / 2020
1h 24min

 

Ticket price

  • 12/15 zł | Obowiązują karty lojalnościowe Kina CSK

Hall

Sala Kinowa

Kameralna sala kinowa