Skip to main content
Page Loader
Czcionka: A A A
Kontrast: A A A A X

Neon Demon - Festiwalowy Cykl Filmowy Fashion Week

Film

11 June Friday
19:00
Sala Kinowa
  • 12/15 zł

Jesteś piękna i masz w sobie „to coś” za czym szaleją mężczyźni i czego zazdroszczą ci kobiety. Przyjeżdżasz do neonowego miasta, gdzie w ciągu jednej nocy można zrobić karierę. W Los Angeles poznajesz chłopaka, który jest tobą zafascynowany, i dziewczyny, które chcą się z tobą przyjaźnić. Dostajesz propozycję pracy, o której inni mogą tylko marzyć. Czy to piękny sen? A może wstęp do prawdziwego koszmaru?

„Neon Demon”, najnowszy film twórcy „Drive”, to olśniewająco zrealizowana, pulsująca muzyką i pełna ironii opowieść o prawdziwym pięknie, które jest zabójczo niebezpieczne. Nowy film Nicolasa Windiga Refna, z odważnymi rolami Elle Fanning i Keanu Reevesa, to hipnotyczny thriller dla dorosłych, przypominający klimatem „Mulholland Drive” Davida Lyncha.

Reżyseria: Nicolas Winding Refn
Występują: Elle Fanning, Christina Hendricks, Keanu Reeves i inni
Horror, thriller / USA, Belgia, Dania, Francja / 2016
1h 57min

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.

min

Ticket price

  • 12/15 zł

Hall

Sala Kinowa

Kameralna sala kinowa