Przejdź do treści
Page Loader
Czcionka: A A A
Kontrast: A A A A X

Archiwum wydarzeń

Memu Miastu – Lublinowi w setną rocznice odzyskania niepodległości

Początek:
Koniec:
9 listopada 2018 roku Centrum Spotkania Kultur w Lublinie ma przyjemność otworzyć wystawę fotografii autorstwa Roberta Pranagala, które powstały w ramach stypendium Prezydenta Miasta Lublin na realizację projektu z zakresu twórczości artystycznej pt. „Memu Miastu”. Na wystawę złoży się 40 odbitek fotograficznych wykonanych w szlachetnej, historycznej technice olejowej, a wystawa wpisuje się w obchody 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości. Wystawie towarzyszyć będzie katalog zawierający reprodukcje wszystkich eksponowanych prac oraz diaporama. Uroczyste otwarcie wystawy: 9 listopada 2018, godz. 18:00 // Zakończenie wystawy: 9 grudnia 2018

Koncert Zespołu IRA

Początek:
Koniec:
Największe przeboje takie jak m.in. "Nadzieja", "Mój dom", "Bierz mnie", "Wiara", "Parę chwil", czy "Nie daj mi odejść" IRA zaprezentuje w nowych - zaskakujących aranżacjach, pojawią się też utwory wcześniej nie wykonywane na koncertach.

WARSZTATY MIKOŁAJKOWE

Początek:
Koniec:
W Centrum Spotkania Kultur kochamy okres świąteczny i dlatego chcemy zaprosić wszystkie dzieci i rodziców 6–7 grudnia 2018 r. na cykl warsztatów mikołajkowych, które w ciepłej atmosferze wprowadzą nas w świąteczną atmosferę. Warsztaty odbędą się w Mediatece oraz nowo otwartej przestrzeni Małego CSK – miejscu wyjątkowym, które zostało zaprojektowane z myślą o pobudzaniu kreatywności i twórczości najmłodszych oraz ich ciekawości do poznawania świata.

Rzeczpospolita Babska - Spektakl Charytatywny LACH

Początek:
Koniec:

Grupa fantastycznych osób, które od 7 lat działają pod szyldem "Lubelska Akcja Charytatywna" - "Znani, a nieznani" organizuje w tym roku dwa spektakle pod znamiennym tytułem "Rzeczpospolita babska", z których dochód zostanie przeznaczony dla Stowarzyszenia Pomocy Chorym na Białaczki, działającego w Klinice Hematoonkologii i Transplantacji Szpiku SPSK 1. 

WATCH DOCS o zmianie klimatu - 7 miast w Polsce / Lublin 6.12.18

Początek:
Koniec:

W czasie, gdy w Katowicach odbywać się będzie szczyt klimatyczny ONZ - COP24 - najważniejsze forum poświęcone światowej polityce klimatycznej, a w Warszawie 18. MFF WATCH DOCS, zapraszamy na specjalne pokazy filmu „Kiribati tonie”. W Katowicach pokaz z międzynarodową debatą otworzy Klimatyczny Festiwal Filmowy. Pokazy i inne wydarzenia odbędą się też w Gdańsku, Krakowie, Lublinie, Łodzi i Toruniu.

Film dokumentalny „Dyrekcja”

Początek:
Koniec:
Film „Dyrekcja” przenosi nas zarówno w czasy międzywojenne, jak i współczesne. Opowiada o budowie jednej z największych realizacji urbanistyczno-architektonicznej II RP, porównywalnej do budowy Gdyni.

Mela Koteluk Migawka

Początek:
Koniec:
Po dwuletniej przerwie od koncertowania Mela Koteluk wraca na scenę i zapowiada kolejny etap swojej muzycznej drogi. W listopadzie, cztery lata od premiery drugiego platynowego albumu pt. „Migracje" ukaże się trzecia płyta artystki. Przedpremierowe wykonania utworów Mela zaprezentowała podczas kilku wybranych letnich Festiwali - m.in. Orange Warsaw Festival i Męskie Granie, gdzie zostały fantastycznie przyjęte przez publiczność. Najnowszy materiał w całości będzie można usłyszeć podczas premierowej trasy koncertowej „Migawka”.

Alosza Awdiejew „Moje ulubione piosenki”

Początek:
Koniec:
Artysta, dla którego zawsze najważniejszy jest słuchacz, zaśpiewa piosenki najbliższe jego sercu. Spotkajmy się razem z Aloszą Awdiejewem, który w wyjątkowym repertuarze, pozwoli nam odkryć siebie na nowo. To co najważniejsze!