Przejdź do treści
Page Loader
Czcionka: A A A
Kontrast: A A A A X

Archiwum wydarzeń

Analogowe nocne granie

Początek:
Koniec:
To już szósta edycja organizowana w ramach BOARD MANII / Board Mania #6

PAWEŁ DOMAGAŁA – 1984 TOUR

Początek:
Koniec:
W związku z ogromnym zainteresowaniem publiczności koncertami w ramach “1984 TOUR”, na które wszystkie bilety wyprzedały się na długo przed samymi wydarzeniami, przygotowaliśmy drugą, znacznie obszerniejszą część trasy. W drugiej turze znajdzie się ponad 30 miast, nie tylko w Polsce.

Narodowy Balet Gruzji „Sukhishvili”

Początek:
Koniec:
Unikalne show taneczne – 100 tancerzy i orkiestra na scenie. Gruziński balet narodowy „Sukhishvili”  - jeden z czolowych i największych tanecznych zespołów świata, który posiada swoją własną orkiestrę. W swojej historii wyruszył na ponad 300 tournée, członkowie zespołu 11 razy objechali 5 kontynentów i 90 krajów, odbyli tysiące koncertów, które łącznie widziało dziesiątki milionów widzów na całym świecie!

Stryjeńska. Let´s dance, Zofia!

Początek:
Koniec:
„STRYJEŃSKA. Let’s dance, Zofia!” kolejny raz zagości w Centrum Spotkania Kultur w Lublinie. Monodram w wykonaniu Doroty Landowskiej, w którym Zofia Stryjeńska opowiada o swoim życiu, został stworzony przez zespół międzynarodowych artystów i stanowi pewnego rodzaju podróż teatralną, dokumentalno-filmową oraz muzyczną. Zdjęcia zostały nakręcone w 2018 roku w miejscach, z którymi związana była Stryjeńska – w Monachium, Paryżu i Genewie.

Oprowadzanie po wystawie „StartARCHITEKCI’18”

Początek:
Koniec:
Zapraszamy na oprowadzanie po wystawie „StartARCHITEKCI”18”, które poprowadzi dr inż. arch. Hubert Trammer, pracownik naukowy Wydziału Budownictwa i Architektury (Katedra Architektury, Urbanistyki i Planowania Przestrzennego) Politechniki Lubelskiej.

The Competition / Projekcja filmowa w ramach wystawy „startARCHITEKCI”18”

Początek:
Koniec:
Jak wygląda konkurs architektoniczny z perspektywy zespołów projektowych? Dokument prezentuje starcie kilku biur architektonicznych w konkursie na Narodowe Muzeum Sztuki w Andorze. Do udziału w konkursie zaproszono pięcioro projektantów z całego świata – Frank Gehry, Jean Nouvel, Zaha Hadid, Dominique Perrault i Norman Foster.

Koncert „Piosenka jest dobra na wszystko”. Piosenki minionego stulecia w wykonaniu Akademii Operowej

Początek:
Koniec:
3 lutego 2019 roku zapraszamy do Sali Operowej Centrum Spotkania Kultur w Lublinie na wyjątkowy koncert „Piosenka jest dobra na wszystko”. W repertuarze najpiękniejszych i najpopularniejszych piosenek, m.in. z okresu 20-lecia międzywojennego, ale też z lat 60. i 70. ubiegłego wieku, wystąpią uczestnicy Programu Kształcenia Młodych Talentów AKADEMIA OPEROWA Teatru Wielkiego – Opery Narodowej przy towarzyszeniu orkiestry studentów i absolwentów Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina pod dyrekcją Zuzanny Falkowskiej. W programie koncertu znajdą się największe przeboje najwybitniejszych twórców polskiej piosenki, np. „Ta ostatnia niedziela”, „Prześliczna wiolonczelistka” czy „Niech żyje bal” w nowych, wspaniałych aranżacjach. Gwarantujemy, że będzie to wieczór pełen niezapomnianych wrażeń, nie tylko muzycznych. Dodatkową atrakcją, poza barwną oprawą wizualną, będzie udział dziennikarzy Radia Lublin, Grażyna Lutosławska i Paweł Błędowski, którzy przeniosą nas w świat dawnych audycji radiowych, dzięki którym piosenki polskie są popularyzowane aż do dziś.

Don Kichot - Teatr Tańca Grawitan

Początek:
Koniec:
Centrum Spotkania Kultur w Lublinie i Teatr Tańca GRAWITAN zapraszają na niezwykłe wydarzenie taneczno-akrobatyczne.