Skip to main content
Page Loader
Czcionka: A A A
Kontrast: A A A A X

#BAJKIZPOLSKI – Agatka II – odc. 14-26 (pokazy specjalne z okazji ferii zimowych)| Wirtualne Kino CSK

Film

11 January Monday
0:00
Online
  • 10 PLN

Wirtualne Kino CSK na platformie MOJEeKINO.PL zaprasza na pokazy specjalne z okazji ferii zimowych „#BAJKIZPOLSKI – AGATKA II”.

„Agatka” to pełen kolorów i radości serial animowany w 2D, skierowany głównie do dzieci młodszych. Opowiada o życiu wesołej sześciolatki i jej dzielnym towarzyszu – chomiku Cyrylu. W odkrywaniu świata, poza nieustraszonym przyjacielem, Agatce towarzyszy mama, tata i brat Julek. Dziewczynka spotyka na swojej drodze wielu ciekawych bohaterów – Cukrojada, Marynarza, Wielką Złośnicę czy Panienkę z Liści.

Akcja serialu rozgrywa się zarówno w rzeczywistości, jak i w wyobraźni małej bohaterki. Dzięki przeniesieniu realnych przygód, inspirowanych zdarzeniami i przedmiotami z najbliższego otoczenia dziewczynki oraz jej rodziny, do wykreowanego świata, Agatka w każdym odcinku nie tylko uczy się rozumienia codzienności, ale też znajduje rozwiązania na prawdziwe kłopoty oraz oswaja własne lęki.

LISTA ODCINKÓW:
Odcinek 1 (14) | Agatka i liście

Nadeszła jesień. Agatka z uzbieranych liści tworzy wspaniały jesienny kolaż, a w nim Jesienną Panienkę, zwierzaka z liści, liściowy pejzaż i… Ale, zaraz! Jesienna Panienka gdzieś zniknęła, a zwierzątko okazało się być potworem. Agatka i Cyryl ruszają na pomoc stworzonym przez siebie bohaterom.

Odcinek 2 (15) | Agatka i akwarium
Agatka postanowiła zostać hodowcą rybek. Zakupiła akwarium, rybki i pokarm dla nich, a nawet ślimaka. Obecność nowych zwierzątek bardzo absorbuje dziewczynkę. Gdy rybki znikają, Agatka musi przeprowadzić śledztwo.

Odcinek 3 (16) | Agatka i czerwony kamień
Agatka ma wielką pasję – kolekcjonuje kamienie. Pewnego dnia znajduje na placu zabaw czerwony kamień. Wszyscy myślą, że to jest cegła, prawda okazuje się zaskakująca.

Odcinek 4 (17) | Agatka i las
Agatka udaje się wraz z całą rodziną na zupełnie nowy plac zabaw. Podczas zabawy wśród nowych drewnianych huśtawek, drabinek i przyrządów spotka Króla Lasu, który opowiada jej o zniszczeniu jego domu. Agatka postanawia mu pomóc.

Odcinek 5 (18) | Agatka i deszcz
Agatka z Cyrylem chcą wyjść na podwórko i puszczać bańki mydlane. Niestety plany niweczy im deszcz. Agatka jest bardzo niezadowolona, szczególnie że deszcz uważa za niepotrzebne zjawisko. Dopiero kropelka wody, pokazując jej oceany, rzeki, elektrownie wodne, młyn, a także zanieczyszczone jeziora i obszary zagrożone suszą, uświadamia Agatce, jak ważna jest woda.

Odcinek 6 (19) | Agatka i Marynarz
Agatka i Cyryl podczas oglądania książeczki o statkach słyszą nagle donośny głos. To Marynarz – ratownik morski, który właśnie otrzymał kolejne wezwanie po pomoc. Razem z bohaterami udaje się na daleką północ, gdzie czekają na niego nieznajomi, którym grozi zatonięcie.

Odcinek 7 (20) | Agatka i motyl
Agatka i Cyryl oglądają książkę o owadach i dowiadują się, jak z małej gąsienicy powstaje piękny Paź Królowej. Niedługo potem dostają zaproszenie na bal ogródkowych owadów, podczas którego pomagają nielubianej gąsienicy, dając tym samym wszystkim lekcję tolerancji i szacunku.

Odcinek 8 (21) | Agatka i kluczyki
Agatka przynosi do pokoju breloczek z podwieszoną figurką piłkarza. Ten trafia szybko do piórnika, gdzie niebawem rozpoczynają się mistrzostwa w piłce nożnej. Agatka z Cyrylem też grają, a przy okazji uczą się, czym jest bycie fair oraz że nigdy nie warto się poddawać.

Odcinek 9 (22) | Agatka i znaczki
Agatka dostaje od swojego brata kolekcję znaczków. Podczas układania dochodzi do drobnego wypadku i dziewczynka musi interweniować, umieszczając wszystkie postacie na właściwych miejscach.

Odcinek 10 (23) | Agatka i Perseida
Agatka obserwuje pewnej nocy perseidy. Kontemplację przyrody przerywa przybycie jednej z nich, skuszonej widokiem miseczki pełnej jagód.

Odcinek 11 (24) | Agatka i wiatr
W miasteczku Agatki zaczął wiać potężny wiatr. Gdy dziewczynka w obawie o swoje dmuchawce wybiega na podwórko, wicher porywa Cyryla. Tak zaczyna się długa baśniowa podróż, podczas której bohaterka próbując uratować swojego przyjaciela, przemierzy lądy i oceany, na Bliskim Wschodzie poznaje wiatrowskaz, w Ameryce Południowej łapacza snów, a w Chinach latawca-smoka. Na końcu dociera do Królestwa Dmuchawców, skąd dostanie pomoc w odnalezieniu Cyryla.

Odcinek 12 (25) | Agatka i komputer
Agatka dostaje odziedziczony po bracie stary komputer. By działał poprawnie, musi odinstalować pewną grę. Okazuje się, że będzie to możliwe dopiero wtedy, kiedy przejdzie przez wszystkie jej etapy… Agatka znajdzie na to jednak nieco sprytniejszy sposób.

Odcinek 13 (26) | Agatka i osiołki
Agatka w poszukiwaniu zaginionej fioletowej farby trafia do Krainy Osiołków, zarządzanej przez wielką złośnicę, która nie lubi radości i śmiechu, jest niegrzeczna i wymusza spełnianie swoich życzeń groźbami. Agatka pokazuje osiołkom i złośnicy, że śmiech, uprzejmość oraz grzeczność są o wiele lepszym sposobem na wspólną zabawę.
______________________________________________________
LINK:  https://www.mojeekino.pl/vods/vod.883.  
______________________________________________________
WAŻNE: Wykupując dostęp do filmów proszę zaznaczyć seans w Kinie CSK.
BEZPOŚREDNI LINK DO NASZEJ SALI ONLINE: https://www.mojeekino.pl/show/kino-csk-lublin.
REPERTUAR WIRTUALNEGO KINA CSK: W aktualnym repertuarze wirtualnego Kina CSK znajduje się około 75 filmów, które można oglądać w dowolnym czasie. Cały repertuar kina wirtualnego oraz kina stacjonarnego znajduje się w zakładce WYDARZENIA na stronie Kino CSK.
OGÓLNE ZASADY DZIAŁANIA WIRTUALNEGO KINA CSK:
- Na platformie MOJEeKINO.PL należy wejść w zakładkę KINO CSK i wybrać film z repertuaru kina.
- Po wybraniu filmu, dokonując zapłaty należy jeszcze raz zaznaczyć seans w KINIE CSK (ważne).
- Program, tak jak w tradycyjnym kinie, jest cyklicznie zmieniany oraz wzbogacany.
- Filmy na platformie można oglądać o dowolnej porze, wyjątkiem są przeglądy czy pokazy specjalne prezentowane w określonym terminie.
- Część filmów w naszym repertuarze posiada audiodeskrypcję i napisy dla niesłyszących.
- Wirtualne Kino CSK to miejsce spotkań z kinem artystycznym, autorskim oraz gatunkowym. To również inteligentna rozrywka dla widzów wymagających oraz szukających w kinie emocji, piękna oraz inspiracji.
- Oglądając filmy w naszej wirtualnej sali, wspierasz funkcjonowanie i rozwój swojego lokalnego kina – Kina CSK. Dziękujemy.

Ticket price

  • 10 PLN

Hall

Online