Skip to main content
Page Loader
Czcionka: A A A
Kontrast: A A A A X

Events archive

OPERA Kartoflana w reżyserii Marii Pietruszy Budzyńskiej

Start
End
Odważna fuzja stylów muzycznych i osobowości artystów w hiphopowym spektaklu tanecznym „Opera Kartoflana”. Spotkania z przedstawieniami Teatroterapii Lubelskiej uczą nas otwierać się na odmienne i dzięki temu poszerzać horyzonty.

Szczebrzeszyn w CSK, czyli o Festiwalu Stolica Języka Polskiego / spotkanie autorskie z Dorotą Masłowską

Start
End
Zapraszamy do Centrum Spotkania Kultur w Lublinie na spotkanie poświęcone IV edycji Festiwalu Stolica Języka Polskiego i spotkanie autorskie z Dorotą Masłowską.

Rampa Theatre Rhapsody with a Daemon

Start
End
A show combining theatre with a concert crated around the biggest hits of the legendary group Queen. Lights and sound play the key role in the production with live music played by the best session musicians. The dynamic choreography by Santiago Bello, prepared with minute attention to details, brings the spectacular stage design to life.

Akcja - Rosnę!

Start
End
Zapraszamy do udziału w kolejnej edycji akcji Rosnę! – tworzenia ziołowo warzywnych ogródków miejskich. W tym roku mamy dla Was jeszcze więcej niespodzianek! Ogródki wykonamy z palet. Nauczymy się jak stworzyć piękny wertykalny ogród pełen ziół i warzyw. Naszym tegorocznym ekspertem będzie Sebastian Kulis autor książki ”Roślinne Porady” // Roślinne Porady. 

Lubelska Konferencja Programu Równać szanse Młodzieżowe inspiracje

Start
End
Pracujesz z młodzieżą? Mieszkasz na wsi lub w małym mieście? Masz pomysł jak sprawić, by młodzież z twojej miejscowości miała lepszy start w dorosłe życie? Brakuje ci umiejętności, by go zrealizować? A może szukasz środków na projekty realizowane przez młodzież? Jeżeli na co najmniej jedno z tym pytań odpowiadasz “tak”, program “Równać Szanse” jest dla ciebie!

Kontynenty #41

Start
End
KONTYNENTY- LUBELSKIE SPOTKANIA PODRÓŻNICZE W programie 41. Kontynentów: 18:00 | O PAŃSTWACH NIEUZNAWANYCH - Tomasz Grzywaczewski 19:00 | BUSEM PRZEZ ŚWIAT. ALASKA I KANADA - Karol i Aleksandra Lewandowscy

Gala Mody Lublin Fashion 2018

Start
End
Serdecznie zapraszamy na Galę Mody Lublin Fashion 2018, która odbędzie się 9 czerwca 2018 roku!

Ars Electronica Animation Festiwal 2017 - pofestiwalowy pokaz filmów

Start
End
Oryginalne pomysły. Zaskakujące efekty wizualne. Najnowsze rozwiązania w realizacji obrazu. Tym wyróżnia się Ars Electronica Animations Film Festival w Linzu (Austria). To jedna z najbardziej znanych i najważniejszych instytucji zajmujących się sztuką mediów cyfrowych na świecie. W Centrum Spotkania Kultur w Lublinie pokażemy dzieła wyróżnione i nagrodzone za wyjątkową jakość zastosowania technologii komputerowych, efektów specjalnych, różnych rodzajów animacji i innowacyjnych metod produkcji.