Skip to main content
Page Loader
Czcionka: A A A
Kontrast: A A A A X

Events archive

Piotr Nalepa Breakout Tour Symfonicznie

Start
End
Muzyczny testament ikon polskiego rocka i bluesa: Tadeusza Nalepy i Miry Kubasińskiej

SOFT TOYS - Warsztaty kroju i szycia zabawek z tkanin

Start
End
SOFT TOYS - Warsztaty kroju i szycia zabawek z tkanin w ramach finisażu wystawy ZABAWKA i MEBEL. Wystawa prac uczniów Liceum Plastycznego im. Józefa Chełmońskiego w Nałęczowie. Dla kogo są te warsztaty: dla rodziców z dziećmi (dzieci od 7 roku życia)

Accantus Symfonicznie

Start
End
Accantus Symfonicznie w składzie: Sylwia Banasik, Paweł Izdebski, Kuba Jurzyk, Wiktor Korszla, Zuzanna Makowska, Sylwia Przetak, Paweł Skiba, Karolina Warchoł, Adrian Wiśniewski, Kamil Zięba/ Łukasz Talik

„Zabawka i Mebel“ - wystawa prac uczniów Liceum Plastycznego im. Józefa Chełmońskiego w Nałęczowie

Start
End
Wystawa „Zabawka i Mebel“ prezentuje najciekawsze realizacje młodych projektantów uczących się w Liceum Plastycznym im. Józefa Chełmońskiego w Nałęczowie. Ekspozycja składa się z prac dyplomowych oraz prac semestralnych wykonanych w ramach dwóch nauczanych w szkole specjalizacji: projektowanie zabawek oraz meblarstwo artystyczne.

Oprowadzania kuratorskie po wystawie ZABAWKA i MEBEL

Start
End
Oprowadzania kuratorskie po wystawie ZABAWKA i MEBEL odbędą się 6, 13 i 20 lutego o godzinie 12:00. Oprowadzanie po ekspozycji poprowadzi kurator wystawy i nauczyciel Meblarstwa Artystycznego i Projektowania Multimedialnego w Liceum Plastycznym im. Józefa Chełmońskiego w Nałęczowie Konrad Rządowski. Wstęp na oprowadzanie kuratorskie jest darmowy. Obowiązują zapisy na adres: obslugawidza@spotkaniakultur.com (w temacie wiadomości prosimy wpisać: ZABAWKA i MEBEL oraz data wybranego oprowadzania). Oprowadzanie kuratorskie jest dla osób powyżej 7 roku życia.

KONTYNENTY #37 - LUBELSKIE SPOTKANIA PODRÓŻNICZELUBELSKIE SPOTKANIA PODRÓŻNICZE

Start
End
W programie 37. Kontynentów: W 80 JASKIŃ DOOKOŁA ŚWIATA - Kasia Biernacka SKAZANY NA OPTYMIZM - Rafał Gręźlikowski

Zalewski śpiewa Niemena

Start
End
Zapraszamy na trasę koncertową Krzysztofa Zalewskiego, promującą jego najnowszy album poświęcony twórczości Czesława Niemena. Już w lutym artysta odwiedzi najpiękniejsze sale w Polsce w tym Salę Operową w Centrum Spotkania Kultur w Lublinie.

„Kto Łysej zabroni?” - koncert charytatywny

Start
End
„Kto Łysej zabroni?” - koncert charytatywny  Miejsce: Klub Muzyczny (poziom -1) Wstęp: bilet-cegiełka 20 zł (do zakupu przed koncertem)